Zabezpečovací systémy

V dnešní moderní době plné elektroniky není divu, že se velice rozvinuly a zdokonalily zabezpečovací systémy, které mohou být dobrou volbou pro zabezpečení jakýchkoliv objektů od chat a chaloupek až po velké průmyslové haly nebo areály.

Je těžké se zorientovat

Trh je ovšem takovýmito systémy dosti zahlcen a obyčejný člověk vůbec nemůže tušit, jak se má ve svém případě zachovat, co a jak vybrat a koupit a vlastně ani netuší jak dostupné zabezpečovací systémy správně nakombinovat tak, aby si byl jist, že chrání svůj objekt dostatečně a nemusí se obávat. Proto jsme tady my, KP-TINEX bezpečnostní agentura.

Vše záleží na vašich požadavcích

Vy s námi zkonzultujete vaše požadavky a případné omezení. O vše ostatní už se postaráme my. Po důkladném prozkoumání a analýze zabezpečení objektu navrhneme zabezpečovací systémy tak, aby byla zajištěna maximální možná bezpečnost, samozřejmě tedy pokud nemáte vyslovené přání, jak si objekt přejete zabezpečit. I v takovémto případě však po případné konzultaci nainstalujeme zabezpečovací systémy podle vašeho přání.

Můžete si vybrat další doplňující služby

Naší výhodou je možnost propojení s PCO – pultem centrální ochrany. Instalované zabezpečovací systémy také sami kontrolujeme a spravujeme. Vy se tak nemusíte o nic starat.

Bezpečnostní systémy lze samozřejmě také doplnit o fyzickou ostrahu pro ještě větší důslednost a pocit bezpečí.

Střeženo od roku 1994

Na nás se můžete spolehnout...