Pořadatelské služby

Jelikož naše bezpečnostní agentura nabízí komplexní služby ve všech možných odvětvích, pořadatelské služby nepatří mezi výjimky. Zajistíme zabezpečení jakýchkoliv kulturních nebo sportovních akcí, ale i večírků a soukromých party. Mezi naše hlavní cíle patří samozřejmě spokojenost klienta a splnění jeho požadavků.

Vstupní kontrola

Většinou se však jedná o jakýsi balíček služeb a činností, které na takovýchto akcích zařizujeme. V závislosti na typu akce se tak může jednat o zajištění oprávněných vjezdů vozidel do daných prostor společně s oprávněným pohybem osob. To můžeme shrnout pod vstupní bezpečnost. Je tak zaručeno, že se na party nebo jiné akci budou pohybovat jen pozvaní nebo jinak angažovaní lidé.

Bezpečnostní a pořádkový dozor

Další logickou pořadatelskou službou je zajištění všeobecného pořádku a zabraňování jakýchkoliv výtržností na majetku. V tom případě se také bavíme i o samotné bezpečnosti návštěvníku námi kontrolované akce. Kromě těchto služeb může naše bezpečnostní agentura zajistit také celkový úklid po skončení celé akce.

Snažíme se přizpůsobit požadavkům klienta

Pod pořadatelské služby můžeme zahrnout všechny výše zmiňované, ale také další po domluvě s klientem. Snažíme se vždy vyjít vstříc. Do toho samozřejmě také patří i případná volba vhodného oděvu. Dokážeme se tedy přizpůsobit typu akce.

Střeženo od roku 1994

Na nás se můžete spolehnout...