Náhradní plnění

KP-TINEX bezpečnostní agentura má pro všechny své klienty, kteří zaměstnávají více než 25 osob v ČR a nedaří se jim přímo získat vlastní zaměstnance z řad osob zdravotně postižených (OZP), dobrou zprávu. Nabízíme totiž jedinečnou možnost uplatnit náhradní plnění prostřednictvím odběru našich služeb.

Co to znamená a co je to náhradní plnění?

Znamená to, že se můžete zbavit několika problémů najednou. Zajistíte zabezpečení a ostrahu vaší firmy a dalších firemních objektů. Díky těmto službám si zajistíte uplatnění náhradního plnění, které je firma s více než 25 zaměstnanci nucená podle zákona o zaměstnanosti uplatňovat a to podle jeho třetí části §81 a §82.

Dobrý skutek zahřeje u srdce

Kromě toho by vás také mělo těšit, že jste vlastně nepřímo zajistili placenou práci osobám se zdravotním postižením a zlepšili jste tak jejich životní úroveň. Nemusíte se však bát, že bychom takovéto lidi nasazovali například na ostrahy osob. Samozřejmě ideální prací pro osoby zdravotně postižené jsou například recepční služby nebo vrátenské služby.

Pokud tedy nemůžete přímo zaměstnat ve vaší firmě osobu se zdravotním postižením, jsme tu pro vás a nemusíte se bát, že by šlo o nějaké složité procedury, naopak:

  1. Základem je samozřejmě výběr některé z našich služeb. Je to úplně jedno, které služby se vám hodí. Pomocí všech dokážete povinnost náhradního plnění dodržet. Pokud budete potřebovat zajistit bezpečnost nebo ostrahu ve vaší firmě nebo firemních objektech, skrze naše bezpečnostní poradenství zvolíme optimální řešení tak, aby byl klient se službou spokojen. To samé platí samozřejmě pro recepční služby.

  2. Po domluvě a vašem souhlasu začneme poskytovat naše služby a vy obdržíte doklad a potvrzení o odběru našich služeb v domluveném rozsahu.

  3. Druhý potřebný doklad potvrzuje, že zaměstnáváme podle zákona více než 50% osob se zdravotním postižením.

  4. Nyní máte vše potřebné pro úřad práce a můžete si odškrtnout ve vašem seznamu několik vyřešených problémů.

Nyní již máte představu o tom, jak to u nás se službami s ohledem na náhradní plnění vypadá. Jak vidíte, je to velice snadná záležitost a vy tak své peníze využijete k zabezpečení nebo úklidu ve vaší firmě. Můžete si být jisti, že naše firma má s náhradním plněním obrovské zkušenosti a proto jsme předem připraveni na všechny situace. Celkové vyřízení záležitosti tak nám i vám zabírá minimum času a zahrnuje minimum administrace.

Střeženo od roku 1994

Na nás se můžete spolehnout...